Działka budowlana w Kędzierówce
Kędzierówka gm. Prażmów Pokaż na mapie ›
Dodane: Piątek, 22 Maj, 2026 13:46
189 000 zł
145 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:1307 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 189 000 zł / 145 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1306 m²,położona w Kędzierówce - w spokojnej, zielonej okolicy z
kameralną zabudową jednorodzinną. To idealna propozycja dla osób
szukających miejsca na dom w otoczeniu natury, z jednoczesnym
wygodnym dojazdem do Warszawy.
Najważniejsze atuty działki
Kameralna zabudowa w okolicy - cisza, przestrzeń i komfort życia z
dala od miejskiego zgiełku. Działka z dorodnymi dębami - na terenie
rośnie 6 pięknych drzew, które tworzą naturalny klimat i
wyjątkowy charakter miejsca.
Gwarancja prywatności - od południa i wschodu działka graniczy z
terenami bez możliwości zabudowy Idealna ekspozycja - ogród od
strony południowej zapewnia dużo światła przez cały dzień
Suchy i stabilny teren - działka przygotowana pod budowę, bez
podmokłości. Pas drzew wzdłuż granicy - naturalna bariera
zapewniająca intymność.
Działka objęta MPZP - przeznaczenia terenu M teren mieszkaniowo
usługowy.
Lokalizacja i komunikacja
* 15 minut pieszo do stacji kolejowej Czachówek Górny
* ok. 24 minuty pociągiem do Warszawy Służewiec
* Spokojna, zielona okolica z dostępem do lasów i terenów
spacerowych * Sklep i apteka - ok. 2 km
* Szkoła podstawowa w Uwielinach - 2,5 km To idealne miejsce dla
osób, które chcą mieszkać blisko natury, nie rezygnując z dobrej
komunikacji z Warszawą.
Dodatkowe informacje
* Powierzchnia: 1306 m²
* Prąd i woda do doprowadzenia
* Dojazd: droga asfaltowa + krótki odcinek drogi żwirowej
* Brak ogrodzenia - możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni